BOHEMIA INSTITUT Reference, hodnocení, zkušenosti BOHEMIA INSTITUT
For foreign studies abroad

Zaměstnanecké benefity - Unišek, Sodexho PASS, BENEFIT PLUS
Sledujte nás také na sociální síti Facebook
Sledujte   BOHEMIA INSTITUT také na sociální síti Facebook!

Přečtěte si některá hodnocení a reference našich klientů a účastníků kurzů

  certifikát gdi s.r.o.

Certifikát gdi - aktuální autentická hodnocení klientů auditovaná nezávislou společností gdi s.r.o.

Reference firemních klientů BOHEMIA INSTITUTU

Reference firma 1                Reference firma 2             Reference firma 3

 

…Maximální spokojenost s výukou „na míru“. Především ceníme flexibilitu a rychlost řešení klientských požadavků, výborná komunikace s vedením školy, zejména paní Bělochovou …Eva Langová, Gravotech (angličtina, francouzština)

 

Za dobu spolupráce jsme měli 3 lektorky, všechny byly po odborné stránce velmi dobré a na hodiny chodily vždy perfektně připravené. Spolupráce vždy fungovala dobře a bylo vždy vyhověno našim požadavkům. Také si ceníme toho, že výuka probíhá i v období letních prázdnin...Fakturace přichází poštou s detailním přehledem odučených hodin a seznamem probrané látky…I další sdílení informací je bezproblémové… Ing.Petra Novosadová, Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s.(angličtina)

 

Velmi kladně hodnotím značný pokrok studenta, domluva s lektorem funguje na 100%, rovněž tak e-mailová komunikace a zpětná vazba se zástupci jazykové školy…p.Velíková, ILF-Consulting Engineers, s.r.o. (čeština pro cizince, němčina, angličtina )

 

S kvalitou výuky jsem spokojená, oceňuji schopnost lektora zaměřit výuku na problémové oblasti v mé jazykové znalosti, větší soustředěnost na mluvený projev, přizpůsobení se mým preferovaným slovním okruhům – potřebným pro moji práci. Naprosté přizpůsobení se časovým možnostem klienta, pružná, flexibilní a vstřícná komunikace managementu. Naprostá spokojenost s administrací kurzu, vždy dostanu měsíční přehled odučených hodin a témat; takže naprostá spokojenost s přehledností, vše je s velkou vstřícností… Kateřina Křepelková (angličtina)

 

…jednou větou – velmi spokojen ;) … Ing.Štědrý, IDL s.r.o.(francouzština)

 

…Vyhovuje mi flexibilita, kurzy jsou pro mě ideální,…perfektní organizační zajištění, pravidelný reporting a administrativa, bezproblémová zpětná vazba… Děkuji za uplynulý rok. S manželkou se na každou hodinu vyloženě těšíme. Dobrý personál a dobrá organizace. Blahopřeji.
Ing.Ivan Vobořil (polština, němčina, angličtina, ruština, italština)

 

…Profesionální přístup lektorů (české lektorky Olgy i britského učitele Kevina), ochota kdykoli pomoci a vyjít vstříc. Velmi rychlá reakce na požadavky klienta. Vysoce profesionální a osobní přístup manažerky kurzů ke klientovi…
Lucie Vobořilová (angličtina)

 

…Lekce s Richardem byly pro mě přínosem. Také jsem rád, že jsme vždy vzájemně našli vhodné řešení pro obě strany, tudíž nemám v budoucnu důvod hledat jinde ;)  Ing.Bc.Pavel Vančura, Ph.D. (angličtina)

 

Tímto se ráda vysoce pozitivně vyjadřuji k individuální výuce němčiny, kterou poskytuje již dva roky lektorka Bohemia Institutu, Bc. Radka Nováková, mým dvěma dětem. Jako matka a současně přednášející na vysokých školách jsem si vědoma, že jazyková výuka dětí předškolního věku a raného školního věku je náročná. O to více si cením, že Bohemia Institut zajistil pro individuální výuku němčiny osobu z nejpovolanějších – trpělivou slečnu lektorku s citlivým a důsledným přístupem k oběma mým dětem. Sama jsem němčinářka a s obdivem sleduji nejen, jak se slečně lektorce podařilo mé děti naučit základům němčiny, ale především jak navázala velmi dobrý vztah s V. a společně překonávají mnohá úskalí v oblasti koncentrace, komunikace a celkově sociální interakce.

JUDr. Radka MacGregor Pelikánová, Ph.D., LL.M., MBA (dětský kurz němčiny)

 

 

…Výuka byla přínosná, byl jsem nadmíru spokojen. Na mé straně panuje výrazná spokojenost; zejména oceňuji práci pí Lenky Žaloudkové, která předčila mé očekávání. Vyhovuje mi program lekcí i kvalita výuky. Přeji Vám mnoho úspěchů a těším se na další spolupráci. Mgr. Marek Materna – AXA Assistance (angličtina)

 

…Váš kurz byl pro mne velkým přínosem a chtěl bych jmenovitě poděkovat paní Zajícové za inspirativní a hlavně velmi kvalitní hodiny Aj ve Vašem institutu. Jakmile najdu další časovou příležitost, budu Vás nadále vyhledávat…
J.Jaroš (angličtina – individuální kurz)

 

…velice Vám děkuji za maximální vstřícnost. S kurzem a paní lektorkou Mojžíšovou a také s přístupem Vaší školy jsem byla maximálně spokojena a pokud se v budoucnu budu chtít nadále vzdělávat, s důvěrou a radostí se obrátím zase na Vás. Přeji mnoho úspěchů a stejně spokojených žáků :) 
L. Pastuchová (individuální kurz němčiny)

 

Reference absolventů pomaturitního studia a veřejných kurzů BOHEMIA INSTITUTU

 … s  BOHEMIA INSTITUTEM mám velice dobrou zkušenost. Výuku zajišťují zkušení lektoři s výbornými jazykovými znalostmi, kteří jsou svým příjemným vystupováním a osobitým přístupem zárukou kvality výuky. Za necelý rok jsem si vytvořil ucelený přehled o veškeré německé gramatice a jsem schopen bez problémů komunikovat v běžných situacích…. samozřejmě nechyběly ani hodiny konverzace s rodilým mluvčím. Toto studium jsem zakončil složením státní jazykové zkoušky a obdržením certifikátu o absolvování kursu. Hlavně získané gramatické znalosti mi pomohly k bezproblémovému složení přijímacích testů na vysokou školu…Honza Týřl (pomaturitní kurz němčiny).

 

... pomaturitní rok na BI byl vůbec ten nejlepší, co jsem kdy zažil. Bezvadní lidé, učitelé se nám věnovali naplno, rok nabitý jazyky i zábavou. Na BI jsem vždycky slyšel jen chválu a musím potvrdit, že to tak opravdu je ... Vít R. (pomaturitní angličtina 3Ain)
... jsem ráda, že jsem mohla tady studovat pomaturitní studium. Konečně angličtinu skutečně umím, nebojím se mluvit...měli jsme 4 lektory po celý rok - 2 české a 2 zahraniční (Brit a Američan)...angličtinu jsem dostala "do ucha", v hodinách jsem začala dokonce anglicky i myslet :) (a to jsem byla na začátku roku skoro začátečník). K tomu jsem si vzala španělštinu - tam jsem měla 2 učitele, oba taky super. Škola se o nás starala od začátku do konce, spousta aktivit, výlety, přihlašování na mezinárodní zkoušky, nikdy žádný problém. Učitelé snad ani jednou nechyběli...Teď studuju vejšku a tam se přístup nedá vůbec srovnat. Kdybych se rozhodovala znovu, dám si ještě rok intenzivně dalšího jazyka... (Petra, pomaturitní Aj+Šj)
 
…Profesionální přístup, kvalitní lektoři… Tomáš Marek (3 roky, francouzština)
 
…absolvovala jsme ve Vaší jazykové škole superintenzivní letní kurz angličtiny. Výuka byla dle mého názoru velmi kvalitní a přínosná a obě paní lektorky se nám s maximální péčí věnovaly. Proto bych jim ještě jednou Vaším prostřednictvím a jménem celé naší jazykové skupiny chtěla vyjádřit velký dík… Mgr.Kokaislová Ivana (letní intenzivní angličtina)
 
…Hodně jsem od začátku pokročila. Paní učitelka mi vyhovuje i její způsob výuky. V práci jsem víc sebevědomá a i když se neumím vždy perfektně vyjádřit, lépe rozumím a chápu souvislosti… Nikoleta Petrezsélová (angličtina)
 
… Lekce kontinuálně navazují, dostatečně se procvičuje, lektorka Věra výborná, zajímavá témata. Organizační zajištění, spolehlivost a komunikace se zástupci jazykové školy bez problému…Renata Zugárková (francouzština)
 
…metodika, systematičnost a kvalita lektorů výborná, organizace perfektní, vybavení školy moderní a příjemné, dostatek informací vždy k dispozici,…
Michaela Hejnová (francouzština)
 
…nadprůměrný výkon a kvalita lektora, proaktivní přístup… Olga (francouzština)
 
…pan učitel Honza je báječný, plný dobré nálady a nápadů, neúnavný... vše ostatní také OK … Irena Mašková (anglický jazyk)
 
…konverzační kurz angličtiny je velmi dobrý, konečně se mi podařilo se rozmluvit…Helena Omelková (konverzační kurz angličtiny)
 
…nejvíce mě zaujala profesionalita a osobní přístup lektorky paní Vlkové; s lepší učitelkou jsem se nikde v jazykových kurzech nesetkala …V. (angličtina)
 
 

Reference na odborné kurzy a zakázková školení

 
… s rekvalifikačním kurzem Obsluha PC jsem naprosto spokojená, lektorka je systematická, trpělivá, individuálně se nám věnuje také díky tomu, že jsme malá skupina. Celá skladba studia byla zajímavě koncipovaná, vyvážená, neustále jsme se vraceli již k probranému a opakovali. Vedení školy reagovalo na moji pozdní registraci vstřícně, zajistili mi doučování zdarma a ochotně doporučili vhodný postup. Studijní materiály jsme si nemuseli sami shánět, vše bylo připraveno. Díky za příjemné a užitečné studium... Petra (rekvalifikace Obsluha PC)
 
…S lektory všech modulů manažerské akademie jsem velmi spokojen, jedná se o nadstandardní odborníky – nejen teoretiky, ale i praktiky. Každý z modulů mě zaujal něčím jiným, každý má svá specifika: Právo pro manažery – vyčerpávající rozsah, poutavé a praktické pojetí JUDr. Hanáčka, Manažerská psychologie – skvělý výklad i interakce dr.Kocianové, Marketing – opravdu praktické poznatky a postupy, které mě obohatily, i když v dané oblasti pracuji, Účetnictví – poprvé rozumím systému bez nutnosti učit se věci zpaměti,…Kurz jsem zvolil pro osobní rozvoj a karierní postup, jeho hodnota převyšuje rekvalifikaci…má lepší úroveň než řada vysokoškolských programů (co jsem slyšel)… absolvent programu manažerské akademie
 
…kromě toho, že kurz splnil moje odborné očekávání, tak jsem díky modulu Manažerská psychologie lépe poznala sama sebe na základě mnoha testů, které byly součástí cvičení…a navíc mě to celé studium moc bavilo…
Míša (absolventka rekvalifikace Management)
 
Realizace AC (Assessment Centra) a DC (Development Centra) vzdělávacím centrem BOHEMIA INSTITUT byla naprosto profesionální. Hana Kyrianová a Jan Gruber si dokázali vždy poradit i s ne vždy lehkým zadáním, které se velmi často dalo nazvat nestandardním. Struktura výstupů AC/DC byla vždy vytvořena podle našich požadavků a vždy obsahovala i prvky našich hodnot, strategie a firemní kultury obecně,…komentáře jsme využili pro změny našich interních procesů. Realizátoři dali najevo svoji vysokou odbornost, přes vysokou standardizaci zajišťující zachování „laťky přirozeně vysoko“ jsme vždy při přípravě AC/DC měli možnost vlastní invence…přístup byl stejně flexibilní a vstřícný i směrem k účastníkům AC/DC. Podle jejich zpětné vazby byly AC/DC absolvované s Mgr.Kyrianovou i Dr.Gruberem velmi příjemnou zkušeností bez stresu a zbytečného tlaku. Ing.Michal Slavíček, HR manager, Delvita a.s. (následně Billa a.s.)
 
 

Zkušenosti a hodnocení studia v zahraničí zajištěného BOHEMIA INSTITUTem

 
…chtěla bych tímto poděkovat BOHEMIA INSTITUTU za zprostředkování jazykového kurzu v Nice. Velice se mi tam líbilo- ubytování, úroveň výuky a dokonce jste mi zařídili i nádherné počasí ;) . Pokud bude někdo z mých známých chtít jet na kurz určitě Bohemia institut vřele doporučím.
Helena Čápová (jazykový kurz – Nice)
 
…Prostřednictvím Vaší agentury jsem se zúčastnil měsíčního pobytu v Londýně v GEOS junior summer school…Pobyt se mi velmi líbil jako celek i okolnost, že jsem 14 dní strávil v jedné rodině a 14 dní v druhé. Zkrátka jsem velice spokojen a přemýšlím, že si pobyt příští rok zopakuji. 
Daniel Prokop ( prázdninový kurz angličtiny v Londýně)