BOHEMIA INSTITUT Pro zájemce o kurzy BiS
For foreign studies abroad

Zaměstnanecké benefity - Unišek, Sodexho PASS, BENEFIT PLUS
Sledujte nás také na sociální síti Facebook
Sledujte   BOHEMIA INSTITUT také na sociální síti Facebook!

BiS BOHEMIA INSTITUT Students

Evropský rok jazyků 2001 jsme oslavili vznikem klubu BiS!

Členem BiS se stává:

  • automaticky každý úspěšný absolvent vzdělávacích programů organizovaných a zajišťovaných BOHEMIA INSTITUTem.

Klonovaným členem BiS se stává:

  • automaticky členové rodiny, přátelé a známí člena BiS, kteří uvedou při uplatnění slev a výhod jeho jméno, či se prokáží BiSpasem
  • každý další zájemce a příznivec (jednotlivec i firma), který má zájem podpořit jakoukoli formou moderní českou soukromou vzdělávací instituci fungující již 15 let, zaměřenou na perspektivní oblast jazykového, počítačového a meziprofesního manažerského vzdělávání. Bližší informace a Vaše návrhy uvítáme s potěšením.

Stanete-li se členy klubu, můžete čerpat:

  • 10% slevu pro člena BiS - sleva se uplatní v případě registrace člena BiS do libovolného dalšího vzdělávacího programu BOHEMIA INSTITUTu v ČR.
  • 5% slevu z ceny kurzů či studia pro klonovaného člena BiS a jeho rodinu, přátele a známé, kterým daruje toto členství spolu s BiSpasem - sleva se uplatní již při první registraci libovolného vzdělávacího programu BOHEMIA INSTITUTu v ČR.
  • 3% slevu na vybrané studijní pobyty v zahraničí pro každého člena i klonovaného člena BiS, dle aktuální nabídky zajišťované BOHEMIA INSTITUTem.
  • 15 - 50% slevy na odprodej studijní literatury, skript, jazykových učebnic atd. pro každého člena i klonovaného člena BiS, dle aktuální vypisované nabídky BOHEMIA INSTITUTu
  • 25 - 30% slevy z nabídky drobné kolekce BiS a BOHEMIA INSTITUTu pro každého člena i klonovaného člena BiS, dle aktuální nabídky (trika, čepice, tašky, vaky, pouzdra na brýle, peněženky,…)
  • veškeré další výhody, které BOHEMIA INSTITUT nabízí a poskytuje (konzultace k jazykovému i odbornému vzdělávání, poradenství, zajištění a kompletní servis studijních možností v zahraničí, výpůjční servis výukových materiálů, zvýhodněná účast na kulturních a doplňkových akcích - slevy na hudební večery, atd.)

Členství v klubu BiS je časově neomezené a vázané na existenci klubu. Pravidla a systém slev a výhod však může BOHEMIA INSTITUT průběžně doplňovat, upravovat a měnit. Slevy BiS nelze kombinovat s dalšími aktuálními výhodami a slevami nabízenými BOHEMIA INSTITUTem.