BOHEMIA INSTITUT Jazykové kurzy všech typů Studium v zahraničí GEOS
For foreign studies abroad

Zaměstnanecké benefity - Unišek, Sodexho PASS, BENEFIT PLUS
Sledujte nás také na sociální síti Facebook
Sledujte   BOHEMIA INSTITUT také na sociální síti Facebook!

GEOS school

Filozofie

Ve filozofii GEOSu je klíčové spojení a vyvážení akademického obsahu, kulturního poznání a nezapomenutelných aktivit ve volném čase. GEOS zaměstnává pouze vysoce kvalifikované učitele, kteří mají zkušenost ze zahraničí, pochopení, cit a trpělivost pro studenty z různých kulturních prostředí i jazykovou vybaveností. Školy GEOS lákají studenty ze všech koutů světa, jejich zážitky jsou tím obohaceny o poznání kultur jiných zemí. Naším posláním je nejen učit cizí jazyky, ale také pomáhat studentům strávit v zahraničí neopakovatelné chvíle.

Služby

GEOS (Global Educational Opportunities and Services) je víc než jen řetězec jazykových škol. Jak již název napovídá, GEOS se nezabývá jen vzděláváním, ale nabízí i další příležitosti a služby. GEOS ctí přání zákazníků, svou prestiž buduje na základě vysoké kvality služeb a spokojenosti svých klientů. Rozsahem a úrovní poskytovaných služeb se GEOS řadí mezi světově největší a nejoblíbenější jazykové školy.

Kde

Podíváte-li se na mapu rozmístění škol GEOS, zjistíte, že se nachází v nejvyhledávanějších lokalitách. K tomu jsou vždy v centru, v dosahu městské dopravy, sportovního, uměleckého i jiného vyžití. Hostitelské rodiny jsou pak v nejkratší možné vzdálenosti od školy.
GEOS se snaží poskytnout studentům krásné a příjemné prostředí, kam se budou těšit a výuku si užívat. GEOS dělá maximum pro to, aby se studenti v zahraničí nejen naučili jazyk, ale i prožili nezapomenutelné zážitky, na které budou rádi vzpomínat celý život.

Ubytování

Množství aktivit, které se při studiu v zahraničí nabízí, je téměř nevyčerpatelné. Můžete vybírat ze surfování v Sydney nebo Gold Coastu, lyžování ve Vancouveru, potápění v Cairns, návštěvy galerií v Melbourne, raftování v Christchurch, jízdy na koních v Calgary, tance Flamengo ve Španělsku, a tak dále a tak dále. Školy pravidelně vypisují seznamy aktivit a troufáme si říci, že GEOS má co nabídnout každému z Vás.

GEOS je přesvědčen, že studium v zahraničí je víc, než jen chodit každý den do školy. K výuce a zdokonalování se v jazyce nedochází jen ve třídě, ale i mimo ni. GEOS doporučuje a podporuje studenty, aby se zúčastnili víkendových aktivit a výletů, cestovali, objevovali a při tom se učili.

 

Aktivity

Spokojenost a bezpečí studenta jsou pro školu velmi důležité. GEOS chápe obavy studentů, kteří se rozhodnou pro studium v zahraničí a proto považuje za klíčové zajistit jim kvalitní a příjemné ubytování, aby se co nejrychleji cítili v novém prostředí lépe. Věříme, že hostitelské rodiny jsou ideálním řešením a to nejen k překonání těžkých začátků.
Oddělení služeb studentům dbá na výběr zkušených a starostlivých rodin, před umístěním studenta do rodiny pečlivě zvažuje požadavky a přání obou stran. Pohodlí a spokojenost studenta jsou pro školu stejně důležité, jako jeho akademické výsledky a to je právě to, čím vynikáme mezi ostatními.

Ceníky