BOHEMIA INSTITUT Jazykové kurzy všech typů
For foreign studies abroad

Zaměstnanecké benefity - Unišek, Sodexho PASS, BENEFIT PLUS
Sledujte nás také na sociální síti Facebook
Sledujte   BOHEMIA INSTITUT také na sociální síti Facebook!

VEŘEJNÉ JAZYKOVÉ KURZY všech typů: angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, ruština, čeština pro cizince, zde.

VÝHODNÉ BALÍČKY ON-LINE VÝUKY (Skype, WhatsApp, Hangouts Meet, Zoom, atd. dle dohody lektora a klienta a jejich vzájemných možností a preferencí)

POMATURITNÍ JAZYKOVÉ STUDIUM - denní studium se statutem studenta pro maturanty nebo intenzivní studium pro všechny ostatní zájemce o nejefektivnější formu jazykového studia:


INDIVIDUÁLNÍ nebo FIREMNÍ ZAKÁZKOVÉ KURZY jazyků - kurzy intenzivní, rekapitulující, konverzační, obchodní, profesní: kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, ruštiny, italštiny, holandštiny, čínštiny, japonštiny, hebrejštiny, češtiny pro cizince, finštiny, dánštiny, řečtiny a dalších méně frekventovaných jazyků.

 

JAZYKOVÉ KURZY A STUDIUM V ZAHRANIČÍ - program "svět jazyků pro vás" - pro všechny kategorie klientů na celém světě (studenti, děti, manažeři,...).


KURZY ČEŠTINY PRO UA občany s dočasnou ochranou realizované v rámci integračních aktivit Městské části Praha 10 a financována ze zdrojů Magistrátu Hl.města Prahy a organizace UNICEF.
Kurzy v pokročilostech A1 - B2 pro dospělé, juniory i hravé kurzy pro děti. Letní intenzivní kurzy a semestrální progresivní kurzy.

 Jazyková příprava financována ze zdrojů