BOHEMIA INSTITUT Institut na horách
For foreign studies abroad

Zaměstnanecké benefity - Unišek, Sodexho PASS, BENEFIT PLUS
Sledujte nás také na sociální síti Facebook
Sledujte   BOHEMIA INSTITUT také na sociální síti Facebook!

replica watches UK

replica watches Institut na horách

Přemýšlíte, co budete dělat začátkem prosince? Tak už nepřemýšlejte, vymysleli jsme to za vás.

Po zkušenostech z loňského roku (viz www.bohemia-institut.cz) jsme se rozhodli, že i letos vyrazíme společně za zábavou, sportem a tak. Protože se blíží zima, vybrali jsme nádherný kout naší vlasti - chatu ve Špindlerově Mlýně. Myslíme si, že je to přímo ideální místo, kde se můžeme navzájem poznat, aby nám školní rok příjemněji ubíhal směrem k úspěšnému zakončení v podobě státních a jiných zkoušek.


Kdy: 8. až 10. prosince 2000
  (víkend - pátek odpoledne až neděle večer)
Kde: Špindlerův Mlýn - horský hotel Hromovka
  (Krkonoše, hory na severovýchodě našeho území)
Jak: společně autobusem (od budovy školy)
   
Za kolik: 1000 Kč
  (v ceně ubytování 2 až 4 lůžkové pokoje s přistýlkami, plná penze: večeře pátek až oběd neděle, autobusová doprava tam i zpět). V ceně není zahrnuta další zábava dle inspirace níže uvedené (vyjma té z vlastní produkce), vleky, bazén, půjčovné lyží atd. - vezměte si příslušné kapesné: doporučujeme minimálně od 200 - 500 Kč (ceny ve Špindlu jsou vysokohorsky - velkoměstské)
Co tam: lyžování a prknování (bude-li sníh), plavání (kdykoli), bowling, kulečník, šipky, (budou-li penízky) procházky okolím (bude-li chuť), večer hudba, tanec , posezení nad šálkem horké kávy nebo studeného vína nebo piva atd. Vezměte si lyže - dle vlastního uvážení a tloušťky peněženky (permanentka na celý den cca 400 Kč), (běžky raději nikoliv - ztráty studentů nejsou povoleny) , Hudební nástroje (kromě bubnů, replica watches)
Proč jet: 100 důvodů určitě naleznete sami
101. důvod: jedinečná šance, jak vidět učitele i trochu jinak
102. důvod: vydatně si okysličit mozkové buňky před dalším náročným studiem (nezávislé doporučení ředitelství BOHEMIA INSTITUTU)
  podrobnosti (o odjezdu a příjezdu) se dozvíte včas. Nejinformovanější budou nejspíš Karel Urban (angličtinář, odpoledne) a Pavel Janoušek (němčinář, dopoledne).
  Rozmyslel(a) sis dobře, proč nechceš jet?

Špindlerův mlýn
studenti